Időzített online grafikai aukció
Aknay János
19

Aknay János (1949)

Őrangyal, 2015

Litográfia, papír, 63 x 43 cm
Jelezve jobbra lent: Aknay János 2015
Jelezve balra lent: (s), Jelezve középen lent: EA
Jelezve hátoldalon: Cím Őrangyal, print, Kernács Gabinak szeretettel Aknay János 2015 Stockholm, 6. hó 29.
Kikiáltási ár: 70 000 Ft
Becsérték: 100 000 - 150 000 Ft