68. Aukció
Anna Margit (1913-1991) Örök hűség
16

Anna Margit (1913-1991)

Örök hűség

Olaj, vászon, 70 x 50 cm
Jelezve jobbra lent: Anna Margit
Jelezve vakrámán: Hamvas Béla emlékének Anna Margit
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

– Hamvas Béla gyűjteményében