8. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Orosz hadifoglyok dokkmunkásként dolgoznak, 1917 körül
156

Márffy Ödön (1878-1959)

Orosz hadifoglyok dokkmunkásként dolgoznak, 1917 körül

Olaj, vászon, 95x85 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft

A kép hátoIdalán kiáílítási cédula: Edmund Márffy Russische Gefangene als Dockarbeiter Ölgemalde