Időzített online grafikai aukció
Gross Bettelheim Jolán rézkarc
12

Gross Bettelheim Jolán (1900-1972)

Orosz templomtornyok

Rézkarc, papír, 24 x 20 cm
Jelezve jobbra lent: Gross-Bettelheim
Jelezve balra lent: Orosz templomtornyok
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft