12. aukció
Gedő Ilka (1921-1985) Országh Lili portréja, 1975
103

Gedő Ilka (1921-1985)

Országh Lili portréja, 1975

Olaj, vászon, 36x49,5 cm
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft

A kereten hátul: Gedő Ilka hagyatéki bélyegző