26. aukció
Mokry Mészáros Dezső (1881-1970) Ősi emlék, 1930
29

Mokry Mészáros Dezső (1881-1970)

Ősi emlék, 1930

Olaj, papírlemez, 36x44 cm
Jelezve hátoldalon: Serie X. sorszám 123. ŐSI EMLÉK vegyes 1930 Budapest Mokry-Mészáros Dezső
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft