31. aukció
Aba-Novák Vilmos tájkép
64

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Ősz, 1923 körül

Olaj, vászon, 71x97 cm
Jelezve jobbra lent: Aba-Novák
Kikiáltási ár: 14 000 000 Ft

Proveniencia: -korábban a művész, majd lánya, Aba-Novák Judit tulajdonában Reprodukálva:-Polgár 50. Szerk.: Polgár Árpád – Schmidt Tünde, Alexandra Kiadó, 2006.(Zugligeti házak címen)-Molnos Péter: Aba-Novák Vilmos. Népszabads