23. aukció
Csók István (1865-1961) Ősz, 1936
185

Csók István (1865-1961)

Ősz, 1936

Olaj, fa, 70x60 cm
Jelezve balra lent: Csók I. P. Kengyel 1936
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: 70 művész kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1957. december, katalógus: szám nélkül

173

Csók István (1865-1961)

Sokác kislány

Kikiáltási ár: 850 000 Ft