72. Tavaszi aukció
Börtsök Samu Nagybánya tájkép
15

Börtsök Samu (1881-1931)

Ősz Nagybányán, 1920-as évek

Olaj, vászon, 45 x 51,5 cm
Jelezve balra lent: Börtsök
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
– BÁV 44. Képaukció, Budapest, 1977. december, 30. tétel (Nagybányai táj)