59. aukció
Pekáry István (1905-1981) Ősz (Vadászat, Szüret) 1960-as évek
199

Pekáry István (1905-1981)

Ősz (Vadászat, Szüret) 1960-as évek

Olaj, vászon faroston, 126x581 cm
Jelezve jobbra lent: Pekáry
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft
Becsérték: 13 000 000 - 18 000 000 Ft

Proveniencia :

¦ egykor az IBUSZ tulajdonában