4. aukció
Aggházy Gyula (1850-1919) Őszi domboldal
53

Aggházy Gyula (1850-1919)

Őszi domboldal

Olaj, vászon, 27x42 cm
Jelezve jobbra lent: Aggházy Gy.
Kikiáltási ár: 120 000 Ft