21. aukció
Paizs Goebel Jenő (1899-1944) Őszi est, 1942
229

Paizs Goebel Jenő (1899-1944)

Őszi est, 1942

Olaj, falemez, 99,5x125 cm
Jelezve jobbra lent: Paizs Goebel 942
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft