68. Aukció
Aba-Novák Vilmos ősz, tájkép
157

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Őszi hangulat, 1918

Olaj, vászon, 69 x 55 cm
Jelezve balra lent: Aba-Novák 18.
Hátoldalon felirat: Aba-Novák V. "Őszi hangulat'"
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

– Molnos Péter: Aba-Novák. Népszabadság könyvek, Budapest, 2006, 2. kép (Őszi erdő címmel)