16. aukció
Balla Géza (1909-1946) Őszi táj
64

Balla Géza (1909-1946)

Őszi táj

Olaj, vászon, 81,5x100,5 cm
Jelezve jobbra lent: Balla Géza
Kikiáltási ár: 320 000 Ft