35. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Őszi utca Nagybányán, 1909
105

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Őszi utca Nagybányán, 1909

Olaj, vászon, 69x81 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba 909
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft

55

Akt

Kikiáltási ár: 160 000 Ft