Demény Miklós kiállítása
Demény Miklós 1939-2010 Őszi vasárnap, 1965
25

Demény Miklós (1939-2010)

Őszi vasárnap, 1965

Olaj, vászon, 90x71 cm
Jelezve balra fent: Demény M 965