2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
El Kazovszkij (1950-2008) Ötösfogat, 1981
30

El Kazovszkij (1950-2008)

Ötösfogat, 1981

Karton, fa, olaj, textil-, madártoll-, spárga-, gomb-, műanyagapplikációk, 110x131 cm
Jelezve a hátoldalon: El Kazovszkij Csendélet 5 állattal 2/81
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 8 000 000 Ft

99

El Kazovszkij (1950-2008)

Színpad Coppéliával, 1978

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft