Ottó László: Origo-metrum; A geometria élő terében
 Ottó László: Above-metrum (Approximation), 2021
6

Ottó László (1966)

Above-metrum (Approximation), 2021

Akril, vászon, 100 x 90 cm
Jelezve hátoldalon: Laszlo Otto