Ottó László: Origo-metrum; A geometria élő terében
 Ottó László: Fibonacci-sequence-space, 2020
21

Ottó László (1966)

Fibonacci-sequence-space, 2020

Akril, vászon, 90 x 90 cm
Jelezve hátoldalon: Fibonacci-sequence-space {202005-a} 2020 No.30 László Ottó