Ottó László: Origo-metrum; A geometria élő terében
 Ottó László: Gemälde, 2009
20

Ottó László (1966)

Gemälde, 2009

Akril, vászon, 180 x 180 cm
Jelezve hátoldalon: Gemälde 10/2009 May Budapest Laszlo Otto