Ottó László: Origo-metrum; A geometria élő terében
 Ottó László: Living-spiral-space (Conceptual-geometry), 2020
16

Ottó László (1966)

Living-spiral-space (Conceptual-geometry), 2020

Akril, vászon, 90 x 90 cm
Jelezve hátoldalon: Living- spiral-space (Conceptual-geometry) (2020 11-a) 2020/ No. 20