Ottó László: Origo-metrum; A geometria élő terében
 Ottó László: Origo-metrum-creator beginningless, 2021
2

Ottó László (1966)

Origo-metrum-creator beginningless, 2021

Akril, vászon, 90 x 90 cm
Jelezve hátoldalon: Origo-metrum-creator beginningless 2021 Laszlo Otto