Ottó László: Origo-metrum; A geometria élő terében
 Ottó László: Spiral-by-squares, 2021
11

Ottó László (1966)

Spiral-by-squares, 2021

Akril, vászon, 90 x 90 cm
Jelezve hátoldalon: Spiral-by-squares 2021 Salzburg Germany Laszlo Otto