Ottó László: Origo-metrum; A geometria élő terében
 Ottó László: Squares-in-square, No. 4, 2021
14

Ottó László (1966)

Squares-in-square, No. 4, 2021

Akril, vászon, 90 x 90 cm
Jelezve hátoldalon: Squares-in-square (202102-a) Acrylic on canvas 90x 90 cm Ottó László