Ottó László: Origo-metrum; A geometria élő terében
 Ottó László: Vertical-in-horizontal, 2020
7

Ottó László (1966)

Vertical-in-horizontal, 2020

Akril, vászon, 90 x 90 cm
Jelezve hátoldalon: Vertical-in-horizontal (3) 2020 Laszlo Otto