Ottó László: Origo-metrum; A geometria élő terében
 Ottó László: Yantra-origo-metrum, 2018
22

Ottó László (1966)

Yantra-origo-metrum, 2018

Akril, vászon, 76 x 60 cm
Jelezve hátoldalon: Yantra-origo-metrum {20180508} 2018 László Ottó