10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Maurer Dóra (1937-) Overlappings 27. No 417, 2005
18

Maurer Dóra (1937-)

Overlappings 27. No 417, 2005

Akril, vászon, fa, 55,5 x 95,5 cm
Jelezve hátoldalon: Maurer 2005 Overlappings 27. No 417 (place of blue)
Kikiáltási ár: 9 000 000 Ft
Becsérték: 14 000 000 - 22 000 000 Ft

1

Maurer Dóra (1937-)

(de)formation 7, 1975 körül

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
49

Maurer Dóra (1937-)

Mennyiségtábla, 1972

Kikiáltási ár: 18 000 000 Ft
71

Maurer Dóra (1937-)

B5, 1970

Kikiáltási ár: 750 000 Ft