9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Maurer Dóra (1937-) Overlappings 9., 2002
23

Maurer Dóra (1937-)

Overlappings 9., 2002

Akril, vászon fán, 70 x 150 cm
Jelezve hátoldalon: Maurer Reihe Sphärische Schuppen Overlappings No 9. 2002 Werk Nr. 376 Fekvőkép Bujdosó Zsuzsinak és Alpárnak
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 40 000 000 Ft

61

Maurer Dóra (1937-)

Utcakőakció, 1971

Kikiáltási ár: 950 000 Ft