Demény Miklós kiállítása
Demény Miklós 1939-2010 Padlizsán bronzedénnyel, 1965
5

Demény Miklós (1939-2010)

Padlizsán bronzedénnyel, 1965

Olaj, vászon, 90x71 cm
Jelezve balra lent: Demény M 965