Időzített online grafikai aukció
Scheiber Hugó
8

Scheiber Hugó (1873-1950)

Padon ülő férfi

Akvarell, szén, tus, papír, 35 x 25 cm
Jelezve balra lent: Scheiber H
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

9

Scheiber Hugó (1873-1950)

Parkban

Kikiáltási ár: 420 000 Ft