9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Csáji Attila (1939-) Pajzs-jelrács
20

Csáji Attila (1939-)

Pajzs-jelrács

Olaj, zománcfesték, farost, 99,5 x 99,5 cm
Jelezve hátoldalon: Csányi Attila Pajzs-jelrács
Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Becsérték: 1 400 000 - 2 000 000 Ft