30. aukció
Szinyei Merse Pál (1845-1920) Palermo (Vitorlás a tengeren), 1903
78

Szinyei Merse Pál (1845-1920)

Palermo (Vitorlás a tengeren), 1903

Olaj, papírlemez, 50x70 cm
Jelezve balra lent: Szinyei
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:-Táj- és életkép kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1927. január – február, katalógus: 123.