12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Szentgróti Dávid kortárs aukció
8

Szentgróti Dávid (1980)

Palm (vers mindenkinek), 2019

Olaj, vászon, 190 x 150 cm
Jelezve hátoldalon: Szentgróti Dávid Palm (vers mindenkinek) 2019 190 x 150 cm
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 200 000 - 3 400 000 Ft