60. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Papagáj (Tanulmány az Akt papagájjal című képhez), 1909 körül
23

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Papagáj (Tanulmány az Akt papagájjal című képhez), 1909 körül

Olaj, karton, 42,5x32,5 cm
Jelezve balra lent: Iványi Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:

¦ Párizs-Nagybánya 1904-1914. Virág Judit Galéria, Budapest, 2018. október 26. – november 18. 121. oldal

195

Tóparti pihenő

Kikiáltási ár: 750 000 Ft