12. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA - II. rész
Gáyor Tibor kortárs
6

Gáyor Tibor (1929)

Parafrázis I., 1970

Szitanyomat, rézkarc, papír, 70 x 49,5 cm
Jelezve jobbra lent: Gáyor 70
Jelezve balra lent: Paraphrazis 1 3/3
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft