34. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Parasztlány, 1900-as évek eleje
41

Fényes Adolf (1867-1945)

Parasztlány, 1900-as évek eleje

Olaj, vászon, 70x61 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes A.
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft

Proveniencia:-Egykor Dr. Löwengard Miklós tulajdonában,-később Rév Miklós gyűjteményébenKiállítva és reprodukálva:-Fényes Adolf emlékkiállítás.Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1960. katalógus: szám nélkül (Parasztnő címmel)-A

57

Fényes Adolf (1867-1945)

Uszály

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
160

Fényes Adolf (1867-1945)

Kendős lányka

Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft