69. Tavaszi Aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Parasztudvarban, 1914
34

Glatz Oszkár (1872-1958)

Parasztudvarban, 1914

Olaj, vászon, 60 x 75 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz 1914
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 18 000 000 - 26 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:

  • A magyar festészet rejtőzködő csodái I., Szerk: Virág Judit – Törő István. Budapest, 2005, 55. tétel