66. aukció (2021. június)
Márffy Ödön (1878-1959) Parc Montsouris, 1905 körül
99

Márffy Ödön (1878-1959)

Parc Montsouris, 1905 körül

Olaj, vászon, 61 x 50 cm
Jelezve balra lent: Márffy
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 16 000 000 - 24 000 000 Ft

Oeuvre-katalógusba felvéve 2015-ben: 4.3.7

Feltehetően kiállítva:

¦ Márffy Ödön és Gulácsy Lajos kiállítása.

Uránia, Budapest, 1907. március 27. – április 17., katalógus: 38. (Parc Montsouris címen)

¦ Márffy Ödön kiállítása.

Vármegyeház nagyterme, Nagyvárad, 1909. április 11 – 20., katalógus: 68. (Parc Montsouris címen)

¦ Márffy Ödön gyűjteményes tárlata. Weisz Leó cég műtermében, Arad, 1910. január 6 – ?.

137

Márffy Ödön (1878-1959)

Csendélet

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft