1. aukció
Czene Béla (1911-1999) Páris ítélete, 1936
28

Czene Béla (1911-1999)

Páris ítélete, 1936

Olaj, fa, 150x138 cm
Jelezve jobbra lent: Ifj. Czene Béla 1936
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft