61. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Párizsi csendélet, 1927
175

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Párizsi csendélet, 1927

Olaj, vászon, 60x50 cm
Jelezve középen lent: Perlrott Csaba Paris 927
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 9 000 000 Ft

Aukcionálva :

¦ BÁV 63. árverés, 225. tétel

50

Nagybánya télen

Kikiáltási ár: 650 000 Ft