66. aukció (2021. június)
Czóbel Béla (1883-1976) Párizsi háztetők a Palais de Chaillot-val
50

Czóbel Béla (1883-1976)

Párizsi háztetők a Palais de Chaillot-val

Olaj, vászon, 93 x 64 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 15 000 000 - 24 000 000 Ft