52. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Párizsi kávéház, 1927
73

Frank Frigyes (1890-1976)

Párizsi kávéház, 1927

Olaj, vászon, 70x80 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes Paris
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 18 000 000 - 24 000 000 Ft

Kiállítva: ‣ XCIII. Csoportkiállítás: Frank Frigyes, Orsós Ferenc, Scheiber Hugó, Tihanyi J. Lajos, Vass Elemér és Esseő Erzsébet műveiből, Ernst Múzeum, Budapest, 1927. október, katalógs: 87. (Place du Tertre címen) Reprodukálva:

87

Frank Frigyes (1890-1976)

Tavaszi virágok, 1958

Kikiáltási ár: 260 000 Ft