71. Aukció
Koszta József (1861-1949) Párizsi kirakat, 1911
31

Koszta József (1861-1949)

Párizsi kirakat, 1911

Olaj, vászon, 52,5 x 45 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta.
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 18 000 000 - 24 000 000 Ft