11. aukció
Koszta József (1861-1949) Párizsi kirakat, 1911
18

Koszta József (1861-1949)

Párizsi kirakat, 1911

Olaj, vászon, 52,5x45 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta J.
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft

Reprodukálva: Bényi László: Koszta József, Budapest, 1959. 20. kép

145

Koszta József (1861-1949)

Szélmalom

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft