18. aukció
Csók István (1865-1961) Párizsi nő, 1902
242

Csók István (1865-1961)

Párizsi nő, 1902

Olaj, vászon, 80,5x64 cm
Jelezve balra lent: Csók I. 1902
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft

168

Csók István (1865-1961)

Thamar

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
210

Csók István (1865-1961)

Páva

Kikiáltási ár: 650 000 Ft