50. Jubileumi Aukció
Lakner László (1936-) Párizsi szálloda, 1959
195

Lakner László (1936-)

Párizsi szálloda, 1959

Olaj, vászon, 70x50 cm
Jelezve balra lent: Lakner
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 9 000 000 Ft