70. Őszi Aukció
Tihanyi Lajos Párizs Franciaország modernizmus
117

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Párizsi táj, 1925

Olaj, vászon, 65,5 x 46 cm
Jelezve jobbra lent: L. Tihanyi 25
Kikiáltási ár: 24 000 000 Ft
Becsérték: 36 000 000 - 50 000 000 Ft