58. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Park (Montmorency), 1910
34

Czóbel Béla (1883-1976)

Park (Montmorency), 1910

Olaj, vászon, 79,5x65 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel Hátoldalon: 1910 “Sajnos tőlem van Czóbel” 1963
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 24 000 000 - 35 000 000 Ft

116

Czóbel Béla (1883-1976)

Női portré

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
198

Czóbel Béla (1883-1976)

Kalapos férfi

Kikiáltási ár: 160 000 Ft