27. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Parkban, 1935
235

Berény Róbert (1887-1953)

Parkban, 1935

Olaj, vászon, 70x90 cm
Jelezve balra lent: Berény
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft

Aukcionálva: -BÁV 57. aukció, 13. tétel Kiállítva: -Berény Róbert gyűjteményes kiállítása. Fränkel Szalon, Budapest, 1935. december 1–31. katalógus: 20.-Moderne Ungarsk Malerkunst, Kunstnernes Hus, Oslo, 1937. január 7–2