68. Aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Parkrészlet Kecskeméten (Kecskeméti Kaszinó kert), 1911-1912
178

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Parkrészlet Kecskeméten (Kecskeméti Kaszinó kert), 1911-1912

Olaj, papír, 42,5 x 55 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla Kecskemét
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 9 000 000 - 12 000 000 Ft